۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
Saturday, June 15, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
برنامه آموزشی و سرفصل دروس
جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره کارشناسی مهندسی صنایع (ویژه دانشجویان ورودی 1397 و بعد) بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
برنامه آموزشی 8 ترمی مهندسی صنایع (ویژه دانشجویان ورودی قبل از 1402)

به موارد زیر توجه فرمائید:
1- برنامه آموزشی هر دوره تحصیلی بر اساس سرفصل مصوب شورای عالی برنامه ریزی درسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تهیه و تدوین شده است. جهت آشنایی با جزئیات برنامه آموزشی و سرفصل دروس روی لینک زیر کلیک نمائید:
سرفصل دروس کارشناسی مهندسی صنایع (ویژه دانشجویان ورودی قبل از 1402)
2- مدت مجاز سنوات تحصیلی در دوره کارشناسی پیوسته هشت نیم سال تحصیلی است.
3- در شرایط خاص و با تصویب شورای آموزش دانشگاه، دانشگاه اختیار دارد حداکثر تا دو نیم سال تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته سنوات تحصیلی را افزایش دهد. هزینه افزایش سنوات تحصیلی طبق تعرفه مصوب هیات امنا دانشگاه از دانشجویان مشمول آموزش رایگان دریافت می شود.
4- دانشجو موظف است برنامه آموزشی خود را در هر نیم سال تحصیلی با رعایت پیشنیازی و زمان ارائه دروس به گونه ای تنظیم نماید تا در طول مدت مجاز سنوات تحصیلی، دوره آموزشی خود را به پایان برساند. از همین رو اکیداً توصیه می شود تمام دروسی که در لیست دروس ارائه شده برای هر ورودی معرفی می شوند، در همان نیم سال انتخاب شوند و اخذ دروس به آینده موکول نشود. گروه آموزشی هیچ گونه مسئولیتی پیرامون تداخل روز یا ساعت برنامه هفتگی یا زمان برگزاری امتحانات پایان ترم برای دروسی که انتخاب آن ها به تاخیر افتاده است ندارد.
5- برای دروس کارآموزی و پروژه امکان تمدید درس تا یک نیم سال تحصیلی وجود دارد. تمدید درس با دریافت تائید مدرس میسر است و در صورت ثبت نمره عدم قبولی در همان نیم سال تحصیلی، موضوع تمدید منتفی تلقی می شود. آخرین زمان ممکن جهت ثبت نمره دروس تمدید شده، پایان هفته آموزشی چهاردهم نیم سال تحصیلی بعدی یا پایان هفته سوم شهریورماه در دوره آموزشی تابستان، طبق تقویم آموزشی دانشگاه است.
تاریخ به روز رسانی:
1402/08/20
تعداد بازدید:
2481
Powered by DorsaPortal