۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
Saturday, June 15, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
رشته مهندسی برق
اعضای هیأت علمی به شرح زیر است :
 
 
 
 
 
 مهندسی برق علمی است که به مطالعه و طراحی سیستم‌های برقی و الکترونیکی می‌پردازد. در این رشته، دانشجویان با مباحثی همچون مدارهای الکتریکی، سیستم‌های کنترل، صنایع برقی، الکترونیک و مخابرات آشنا می‌شوند. همچنین، در این رشته به طراحی و توسعه سیستمهای تولید و انتقال برق، استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر، سیستم‌های انرژی خورشیدی و بادی، تولید و کنترل انرژی، مدارهای مجتمع و سیستم‌های کامپیوتری در صنعت برق و الکترونیک پرداخته می‌شود.
 
 با توجه به اهمیت و رونق صنعت برق و الکترونیک، فرصت‌های شغلی در رشته مهندسی برق بسیار گسترده و متنوع هستند. فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در صنایع مختلفی مانند صنعت برق، خودرو، هواپیمایی، انرژی، تجهیزات پزشکی، مخابرات و الکترونیک، آموزش و پژوهش و سازمان‌های دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند. برخی از شغل‌های مرتبط با این رشته عبارتند از: مهندس برق، مهندس کنترل، مهندس مخابرات، مهندس الکترونیک، مهندس پروژه، مهندس تولید، مهندس انرژی، مهندس محیط زیست، مدیریت پروژه‌های الکترونیک و برق و مدیریت انرژی.
 
 
 بازدید دانشجویان مهندسی برق از پست توزیع 400 کیلو ولت برق شادمهر در قالب اردوی راهیان پیشرفت
 
 
 
 
 
 
 
 برگزاری کارگاه کارآفرینی و هدایت شغلی در سالن مفاخر دانشگاه با حضور کارشناسان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و شرکت برق منطقه
 
 بازدید علمی جمعی از دانشجویان مهندسی برق با سرپرستی دکتر موحد از پست فشار قوی
 
 
 
 
 
کارگاه میکرو کنترلر آردوینو
 
برگزاری مسابقات اعصاب سنج
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1402/04/20
تعداد بازدید:
660
Powered by DorsaPortal